میزبانی وب – هاستینگ (هاست)

میزبانی وب – هاستینگ (هاست)

یکی از مهمترین ویژگی های یک سایت خوب ، سرعت و پایداری آن است و قطعاً در زنجیره اتصال کاربر به سایت، مشخصات فنی سرویس دهنده و نحوه اتصال آن به اینترنت جزو مهمترین عوامل تعیین کننده این ویژگی ها می باشد. شرکت پیشرو پردازان شاهوار با در اختیار داشتن سروری که در بهترین مرکز موجود در ایران و آمریکا نگهداری می گردد، امکان واگذاری فضا برای نگهداری وب سایت را فراهم نموده است.
سرویس های هاست (هاستینگ) پیشرو پردازان شاهوار بر روی سرورهای بسایر امن لینوکس ، با پهنای باند بالا و در پیشرفته ترین مرکز دیتا در آمریکا و ایران ، ارایه می شوند.
سرورهای میزبانی وب (هاستینگ , هاست) ما، مجهز به سخت افزارهای قدرتمند روز بوده، و از آخرین ورژن (ویرایش) نرم افزارها بهره مند می باشند. ما از آخرین نسخه پنل مدیریتی هاست (هاستینگ) لینوکس Plesk در سرور ایران و Cpanel به عنوان کنترل پنل هاست (هاستینگ) لینوکس آمریکا استفاده میکنیم.
مهندسین و تکنسین های متخصص ، بصورت شبانه روزی با استفاده از پیشرفته ترین و مجهز ترین تجهیزات مانیتورینگ ، سرورها را تحت نظر دارند. و از دیواره آتش Firewall سخت افزاری برای امنیت بیشتر سرورها بهره میگیریم.

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>